514-83-360M19-001148
Part number:
514-83-360M19-001148
describe:
CONN SOCKET BGA 360POS GOLD
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    360 (19 x 19)
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Post
    0.100" (2.54mm)