518-77-432M31-001105
Part number:
518-77-432M31-001105
describe:
CONN SOCKET PGA 432POS GOLD
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    432 (31 x 31)
  • Pitch - Mating
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Post
    0.050" (1.27mm)