811-S1-031-10-017101
Part number:
811-S1-031-10-017101
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
CONN SPRING PISTON 31POS PCB
package:
Bulk
price
50
specifications
  • Connector Type
    Piston
  • Contact Finish
    Gold
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Material
    Brass
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)