813-S1-014-30-014191
Part number:
813-S1-014-30-014191
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
CONN SPRING PISTON 14POS SMD
price
1
specifications
  • Connector Type
    Piston
  • Contact Finish
    Gold
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Material
    Brass
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • Row Spacing
    0.100" (2.54mm)