813-SS-044-10-474101
Part number:
813-SS-044-10-474101
describe:
CONN SPRING PISTON 44POS PCB
package:
Bulk
price
30
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • Row Spacing
    0.100" (2.54mm)