SM-3TB104
Part number:
SM-3TB104
describe:
TRIMMER 100K OHM 0.125W GW SIDE
  • Power (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
  • Resistance
    100 kOhms