514-83-400M20-000148
零件编号:
514-83-400M20-000148
描述:
CONN SOCKET BGA 400POS GOLD
  • 特征
    Closed Frame
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    400 (20 x 20)
  • 间距 - 交配
    0.100" (2.54mm)
  • 俯仰 - 后
    0.100" (2.54mm)
  • 端接柱长度
    0.055" (1.40mm)
  • 接触电阻
    10mOhm
  • Current Rating (Amps)
    1 A