514-87-560M33-001148
零件编号:
514-87-560M33-001148
描述:
CONN SOCKET BGA 560POS GOLD
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    560 (33 x 33)
  • 间距 - 交配
    0.100" (2.54mm)
  • 俯仰 - 后
    0.100" (2.54mm)