518-77-432M31-001105
零件编号:
518-77-432M31-001105
描述:
CONN SOCKET PGA 432POS GOLD
  • 安装类型
    Through Hole
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    432 (31 x 31)
  • 间距 - 交配
    0.050" (1.27mm)
  • 俯仰 - 后
    0.050" (1.27mm)