550-10-352M26-001166
零件编号:
550-10-352M26-001166
描述:
BGA PIN ADAPTER 1.27MM SMD
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • Number of Positions or Pins (Grid)
    352 (26 x 26)
  • 间距 - 交配
    0.050" (1.27mm)
  • 触点材料 - 配合
    Beryllium Copper
  • 俯仰 - 后
    0.050" (1.27mm)
  • 端接柱长度
    0.098" (2.50mm)
  • 接触电阻
    10mOhm
  • Current Rating (Amps)
    1 A