813-SS-072-10-474101
零件编号:
813-SS-072-10-474101
产品分类:
制造商:
描述:
CONN SPRING PISTON 72POS PCB
价格
1
规格
  • 连接器类型
    Piston
  • 接触完成
    Gold
  • 安装类型
    Through Hole
  • 材料
    Brass
  • 沥青
    0.100" (2.54mm)
  • Row Spacing
    0.100" (2.54mm)