SM-3TB104
零件编号:
SM-3TB104
描述:
TRIMMER 100K OHM 0.125W GW SIDE
包装:
Tape & Reel (TR)
价格
500
规格
  • 功率(瓦)
    0.125W, 1/8W
  • 宽容
    ±20%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 调整类型
    Side Adjustment
  • 尺寸/尺寸
    Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 端接方式
    Gull Wing
  • 电阻材料
    Cermet
  • 反抗
    100 kOhms