SM-3TB503
零件编号:
SM-3TB503
描述:
TRIMMER 50K OHM 0.125W GW SIDE
  • 功率(瓦)
    0.125W, 1/8W
  • 宽容
    ±20%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
  • 反抗
    50 kOhms