VS-15TQ060STRRPBF
零件编号:
VS-15TQ060STRRPBF
产品分类:
描述:
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO263AB
  • 速度
    Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
  • Technology
    Schottky
  • Capacitance @ Vr, F
    720pF @ 5V, 1MHz
  • 电流 - 平均整流 (Io)
    15A
  • 工作温度 - 结
    -55°C ~ 150°C
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    60 V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    620 mV @ 15 A
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    800 µA @ 60 V