VS-20CTQ045STRLPBF
零件编号:
VS-20CTQ045STRLPBF
产品分类:
描述:
DIODE ARR SCHOTT 45V 20A TO263AB
  • 速度
    Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
    20A
  • 工作温度 - 结
    -55°C ~ 175°C
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    45 V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    760 mV @ 20 A
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    2 mA @ 45 V