VS-MBRD650CTPBF
零件编号:
VS-MBRD650CTPBF
产品分类:
描述:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V 3A DPAK
  • 包装/箱
    TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
  • 速度
    Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
    3A
  • 供应商设备包
    TO-252AA (DPAK)
  • 工作温度 - 结
    -40°C ~ 150°C
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    50 V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    650 mV @ 3 A
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    100 µA @ 50 V